O nas

Firma Meblo-Stol rozpoczęła swoją działalność ponad 20 lat temu. Nasz zakład będący kontynuacją wielopokoleniowych tradycji mieści się w Radomsku. Na bazie zgromadzonych doświadczeń, zbudowaliśmy infrastrukturę pozwalającą produkować wyroby o najwyższej jakości, przy jednoczesnym zachowaniu jak najniższej ceny.

Firma zatrudnia wyłącznie fachowych i zaufanych pracowników, którzy z wykorzystaniem nowoczesnych technologii produkują najwyższej jakości meble. W naszym zakładzie dysponujemy profesjonalnym sprzętem do projektowania, produkcji i transportu naszych wyrobów.

Oferujemy kompleksową obsługę, obejmującą: fachowe doradztwo, pomiar u klienta, wykonanie projektu, produkcję mebli, bezpieczny dowóz własnym transportem, profesjonalny montaż oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.


Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do klientów z województwa łódzkiego. Salon naszej firmy mieści się w Zduńskiej Woli. Oprócz tego oferujemy swoje produkty w następujących miejscowościach: Bełchatów, Gorzkowice, Konstantynów Łódzki, Łask, Opoczno, Pabianice, Piotrków Trybunalski i Radomsko.

Oferujemy Państwu zarówno meble kuchenne standardowe, jak również na indywidualny wymiar oraz pod zabudowę. Ponadto zajmujemy się produkcją mebli pokojowych i biurowych, szaf wnękowych, zabudów oraz garderób. Dzięki współpracy z wieloma producentami posiadamy w naszej ofercie większość dostępnych na rynku materiałów, kolorów, mechanizmów czy sprzętu AGD w konkurencyjnych cenach.

samochod

Komentowanie jest wyłączone